Szlachetna paczka 2015

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Angażując wolontariuszy wokół liderów – wpływa na zmianę całego społeczeństwa.

Samorząd uczniowski Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta zaangażowała się w tegoroczną akcję, przygotowując paczkę z materiałami zaspakajającymi podstawowe potrzeby jednej z potrzebujących rodzin z terenu naszej gminy.

Wszystkim darczyńcom: nauczycielom, uczniom naszego Zespołu Szkół, którzy wsparli naszą akcję serdecznie dziękujemy.

Opublikowano: 18 grudnia 2015 14:43