NARODOWE CZYTANIE w naszej szkole

Wspólne czytanie powieści „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Wólce Gościeradowskiej rozpoczniemy o godzinie 10:00. Zakończenie przewidujemy a godzinę 14:00. Odczytamy część XI i XII powieści  w adaptacji Tomasza Burka. W realizacji projektu Narodowe Czytanie uczestniczyć będą pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice. Do udziału zaprosimy przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Urzędu Gminy w Gościeradowie, Domu Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia Przyjaciół Gościeradowa, Stowarzyszenia Szkoła Przyszłością oraz Klubu Seniora.

Opublikowano: 22 sierpnia 2016 15:49