Rowerem po gminie Gościeradów

Mobilnym i przyjaznym dla środowiska środkiem transportu, czyli rowerem poruszali się po naszej gminie uczestnicy rajdu integracyjnego, który odbył się 4 czerwca br. Ten zdrowy i ekologiczny sposób odpoczynku  i spędzania wolnego czasu propagowali wspólnie uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Trasa naszego rajdu wiodła przez Gościeradów, Łany, Szczecyn, Wólkę Szczecką i Rezerwat Doły Szczeckie. Podczas jazdy podziwialiśmy piękno przyrody i zgłębialiśmy znajomość na temat walorów turystycznych naszej gminy.

Pomimo odczuwanego wysiłku i zmęczenia mięśni  wszystkim dopisywało wspaniałe samopoczucie i duże zadowolenia.

Iwona Wojciechowska

Opublikowano: 09 czerwca 2016 13:08